sobota 30. června 2012

Labská cyklostezka - z Hamburgu do Magdeburgu

Z Bullendorfu, kam jsem dorazil po dobytí Hamburgu, jsem vyrazil k Bleckede na trajekt. Jedu teď, pokud je to možné, druhou stranu řeky nebo alternativní trasy. Hned po překonání Labe jsem začal ujíždět hrozivé bouřce. No, neujel jsem. V Dömitzi už mi ale svítilo sluníčko. Přes Wittenberge jsem se jen převalil do Werbenu, kde jsem kempoval a protrpěl další bouřku. Dnešní ráno bylo pošmourné a mlhavé, ale nakonec se to probralo do krásného slunečného dne. Jel jsem z Havelbergu do Jerichowa. Znovu překonal řeku a po Elberadweg, nyní ale v opačném směru až do Magdeburgu. Tady bohužel jiná možnost na výběr nebyla. Mám našlapáno 1600km a kempuji kousek za Magdeburgem v Plötzky.

Žádné komentáře:

Okomentovat