Tak jsem odstartoval. První etapa měla být odpočinková, abych se seznámil s chováním naloženého kola, ale vyšel z toho boj o přežití. Neskutečně jsem se v kopcích Vysočiny vytrápil a do kempu v Poličce dorazil úplně zdecimovaný. Poslední kilometry jsem sotva dokázal otočit nohama. Počasí zatím přeje, možná je toho vedra i moc, ale raději to než deštivo.
neděle 17. června 2012
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)

Žádné komentáře:
Okomentovat