neděle 17. června 2012

Labská cyklostezka - start

Tak jsem odstartoval. První etapa měla být odpočinková, abych se seznámil s chováním naloženého kola, ale vyšel z toho boj o přežití. Neskutečně jsem se v kopcích Vysočiny vytrápil a do kempu v Poličce dorazil úplně zdecimovaný. Poslední kilometry jsem sotva dokázal otočit nohama. Počasí zatím přeje, možná je toho vedra i moc, ale raději to než deštivo.

Žádné komentáře:

Okomentovat