čtvrtek 28. června 2012

Labská cyklostezka - Hamburg

Z Boizenburgu do Hamburgu to bylo 70km v tradiční šedé mlze a s jedním defektem. Ve 12.15 jsem toto město pokořil. Tedy spíš ono mě, protože jsem v něm hned zkraje zabloudil, nic kloudného neviděl a ještě i trochu zmokl. Každopádně jsem odpoledne vyrazil na cestu k domovu.

Žádné komentáře:

Okomentovat