pátek 15. června 2012

Labská cyklostezka - úvod

Původní plán pro letošní rok byla expedice Brno-Paříž-Brno, ale jak už to mnohdy bývá člověk míní a okolnosti mění. Výsledkem je, že Paříž je odložena na "někdy příště" a letos to tedy bude LABSKÁ CYKLOSTEZKA (Elbe River Trail). Jak už název napovídá, jedná se o trasu, která vede podél řeky Labe z Prahy přes Magdeburg a Hamburg až do Cuxhavenu. Takhle to vypadá v mapách:







Pro cestu zpátky mám v plánu využít Weser-Radweg a závěrečnou část pak dokončit jak to půjde. Mapka pro Weser-Radweg vypadá takto:




Tak uvidíme, jestli vše vyjde jak mám v plánu a okolnosti zase nebudou proti. A hlavně - aby přálo počasí a nohy bolely, co nejméně...




Žádné komentáře:

Okomentovat