pátek 12. srpna 2011

Mostviertel den poslední

Jestliže byl včera opravdový letní den, dnes už je zase všechno jinak. Obloha je po ránu šedivě zatažená od východu na západ a od severu k jihu. Stejně se ale jedu rozloučit. Myslel jsem si na okruh okolo St.Pöltenu, označený v mapách jako St.Pölten-Radweg. Jedu proto do Pottenbrunnu a hledám značky. Bohužel trasa St.Pölten-Radweg v reálu neexistuje. Šlapu tedy alespoň v jejích stopách, ale držím se jí jen volně, abych nemusel pořád tahat mapu a kontrolovat odbočky. Projedu tak Pyhru, Altmansdorf, Ochsenburg, St.Georgen. Poté se rozhoduji pokračovat na Obergrafendorf a napojit se na Pielechtal-Radweg. Cestou schytám i pár dešťových kapek, o dešti se ale mluvit nedá. Závěr do St.Pöltenu už je hodně rychlý. Dokonce se ukazuje i slunce. V kempu balím věci, platím a vyrážím k domovu. Sbohem a nashledanou Mostviertele...

Žádné komentáře:

Okomentovat