Ráno je obloha zatažena černými dešťovými mraky, ukrutně fouká a je neskutečná zima. Přesto vyrážím, navlečený do všeho, co tu s sebou mám. Jedu znovu Traisental Radweg, dnes ale na opačnou stranu směrem na Mariazell. Ve Wilhemsburgu mě zastavuje déšť a protože se mi moknout nechce, obracím. Jedu druhou stranu řeky, minu St.Pölten a kličkuju mezi městečky podél toku Traisenu tam a zase zpátky. Znovu mě stíhá déšť, a tak to balím a vracím se do kempu.
středa 10. srpna 2011
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)


Žádné komentáře:
Okomentovat