pondělí 8. srpna 2011

Mostviertel den druhý

Prší a prší, celou noc a celý den, už víc jak 24hodin... Tohle léto stojí skutečně za hovno... a co k tomu víc dodávat!!!

1 komentář:

  1. Mela bych pár nápadů co dělat když zrovna prsí:-)))

    OdpovědětVymazat