neděle 7. srpna 2011

Mostviertel úvod

Zdravím všechny příznivce cyklistiky z rakouského St.Pöltenu, kam jsem vyrazil poznávat krásy oblasti Mostviertel. Pravdou je, že původně jsem chtěl dojet až do Purgstallu, ale pokazilo se počasí a nakonec jsem stíhal postavit stan jen tak tak právě v St.Pöltenu, než se dalo do deště. Na podvečerní vyjížďku není ani pomyšleni, a tak ke slovu přichází kniha. Chci věřit, že zítra bude počasí moudřejší...

Žádné komentáře:

Okomentovat