sobota 18. září 2010

Sbohem Sardinie

Ráno po snídani nakládáme kola, balíme věci a ve 12 hodin opouštíme Palau. Přesunujeme se do přístavu v Olbii. Následuje nekonečné čekání na zpožděnou loď. Je 17:45 a náš trajekt s více jak 2 hodinovým zpožděním zvedá kotvy, spoušťí motory a vyplouvá směr italské Livorno. Před sebou máme zhruba 7 hodinovou plavbu a poté transfer přes Itálii a Rakousko do České republiky. Takže sbohem Sardinie...

Žádné komentáře:

Okomentovat