Ráno je obloha doslova vymetená, ani jediný mráček nehyzdí její blankytnou vznešenost. Vydávám se do hor a řeším dilema jak obsáhnout dva cíle, které jsou každý na jinou stranu. Zatím jedu směrem na Témpio a k prvnímu cíli, jímž je Valle d'Luna. Než ho uvidím musím vystoupat poměrně brutalní kopec, ale vynaložená námaha je odměněna fantastickým pohledem na chaoticky nakupené žulové balvany. Původně jsem se chtěl odtud vrátit a jet k druhému cíli Costa Paradiso, ale neodolal jsem si Valle d'Luna projet a proto měním plán. Pokračuji na Vignolu. Vysupím si další kopce, sjedu k moři, minu dnešní kemp Baia Blu La Tortuga a fičím k Costa Paradiso. Jedná se o romantické pobřeží červených skal a divokých pláží. Mám už toho dneska dost, a tak až dolů k moři nezajíždím, jen pokoukám zhora a obracím se zpátky...
středa 15. září 2010
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)



Žádné komentáře:
Okomentovat