neděle 12. září 2010

Sardinie den čtvrtý

Startujeme ze starobylé Bosy opět do krásného slunečného dne. Já jsem se rozhodl pro cestu podél pobřeží, abych si užil výhledů na útesy, moře a pláže. Přestože je tato trasa deklarována jako "lehká", stoupání jsou tu výživná a ve vedru, které panuje, pěkně úmorná. Zjišťuji, že i dnes se docela trápím. Navíc jedu bez vody, protože jsem si ráno v kempu nabral odsolenou a ta se opravdu pít nedá. Zachraňuje mě až Alghero, kde zastavuji v restaurantu na jídlo. Pak se jedu ještě trochu projet a už mířím do kempu La Mariposa, kde při stavbě stanu zjišťuji úplnou destrukci nosné tyče. Oprava se moc nedaří. Stan sice stojí, ale velká sláva to není. Alespoň že zde zůstáváme dvě noci a zítra ho tedy nemusím bourat a stavět znovu.

Žádné komentáře:

Okomentovat