pondělí 13. září 2010

Sardinie den pátý

Díky tomu, že v kempu La Mariposa zůstáváme i další noc, je dnes volný den. Já jedu prozkoumat výběžek Capo Cáccia. Už tradičně příšerně fouká, takže si znovu připadám více jako bojovník s větrnými mlýny než jako cyklista. Ale pobřežní útesy na Capo Cáccia jsou úžasné. Dalšími cíly mé výpravy jsou Torre del Porticciolo a Torre Bantine Sale. U obou strážních věží jsou i krásné pláže, ale je moc větrno na vodní hrátky v moři. Místo toho zastavuji v restaurantu na jídlo a pak se už vydávám zpátky. V kempu zjišťuji, že stan je doslova obalený pískem jak fouká a že písek je doslova všude, kde vůbec může být. Daň za kempování u moře...

Žádné komentáře:

Okomentovat