středa 8. září 2010

Dosažení Sardinie

Po jízdě přes Rakousko a Itálii a po 7 hodinové plavbě trajektem jsme dosáhli ostrova jménem Sardinie. Celou cestu nás provázela zatažená obloha a sem tam i déšť, ale v sardinském přístavu Olbii nás vítá sluníčko a vedro. Je sice mokro (zřejmě po celodenním dešti), ale nyní už to na nějaké přeháňky nevypadá. Sestava účastníků zájezdu je panoptikum postaviček jak ze stejnojmenného filmu: většinou důchodci, rodinky s dcerami i bez nich, tlouštíci, bodří hromotluci... až se ptám, co tady dělám já? Kempujeme v Santa Lucii na východním pobřeží asi 1 hodinu jízdy busem z Olbie.

Žádné komentáře:

Okomentovat