čtvrtek 16. září 2010

Sardinie den osmý

Zdá se, že dnes bude opět horko (v 11hod je 26stupňů a šplhá to výš). Začínám návštěvou městečka Santa Teresa di Gallura a mysu Capo Testa. Nádherné divoké útesy jsou to pravé a maják je majestátní korunou. Pak znovu do hor na Bassacutenu a Arzachenu. Potvrzuje se předpoklad vražedného horka, po sérii stoupání jsem propocený do poslední nitky. A aby toho nebylo málo silnice z Arzacheny do Palau je sice maximálně romantická, ale jsou na ní brutalní stojky a stejně brutalní sjezdy. Konečně je tu Palau a kemp Baia Saraceno, kde zůstáváme i následující noc.

Žádné komentáře:

Okomentovat