sobota 11. září 2010

Sardinie den třetí

Stan noc vydržel, tak uvidíme dál. Dopoledne se jedu podívat k Putzu Idu, které je vyhlášené jako ráj plameňáků. Bohužel jezera jsou vyschlá, a tak žádný plameňák není k vidění. Poté dávám horský okruh přes Bonarcado, Santu Lussurgiu (mají tady podobného Krista jako v brazilském Riu) a Cúglieri do Santa Catariny. V kopcích se tentokrát strašně vytrápím, ale sjezd si užiji dosytosti. Zítra se asi budu šetřit, protože dnešní blamáž ve stoupáních byla hrozivá...

Žádné komentáře:

Okomentovat