Dnes nebouráme stany, takže je ráno pohodička. Sluníčko opět svítí na plné pecky. Každý z účastníků zájezdu se realizuje po svém, já jedu (samozřejmě na kole) navštívit "milionářský" přístav Porto Cervo. Najedu 35km vlnící se pobřežní silničkou a jsem tu. Odevšad dýchá přepych a luxusních jachet kotví v přístavišti bezpočet. Některé jsou skutečně milionové; něco, co běžný smrtelník nikdy neokusí. Pomalu se obracím zpátky do Palau. Dávám vale mořskému břehu a mířím na Arzachenu. Nevím proč, ale myslel jsem si že budu hodně stoupat, opak je však pravdou. Nějaké to nahoru se sice objeví, ale není to nic hrozného. Vlastně až do Palau držím rychlost nad 21km/h. Je už zase hrozné vedro, což vynikne o to víc, když vlezu do nějakého klimatizovaného obchůdku při pořizování nákupů. Jsem zpátky v kempu a zbytek dne věnuji relaxu.
pátek 17. září 2010
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)



Žádné komentáře:
Okomentovat