úterý 9. srpna 2011

Mostviertel den třetí


V noci ustal déšť a ráno sice strašlivě fouká, nicméně svítí slunce. Vyrážím na kole za prvními kilometry. Začínán po cyklostezce Traisen-Radweg do Traismaueru. Jede se nadočekávání dobře a protože trasa kopíruje řeku i značně pohodově. Kousek za Traismauerem se napojuji na Donauradweg a uháním po ní do města Melk. Trochu proti větru, trochu fádní, ale zato pěkně cyklisticky frekventovaná. Z Melku už se vracím do St.Pöltenu. Vybral jsem si k tomu Pielach-Radweg a u St.Pöltenu si dávám závody s deštěm, který mi vítr žene do zad. Přijíždím do kempu s prvními kapkami. K tomu doslova strašidelný vítr - ať mi nikdo neříká, že tohle léto není prokleté...

Žádné komentáře:

Okomentovat