Ahoj všem, dopracoval jsem se k otevření nového cyklo-cestovatelského bloggu, kam bych chtěl posílat příspěvky ze svých cyklistických expedic. Jednak si počtete o cestování na kole a pak moji blízcí mají o mém putování zprávy z první ruky. Pokud se tedy bude dařit. Tak hurá na kolo...
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)

Žádné komentáře:
Okomentovat