pondělí 7. června 2010

Pozdrav z Mohelnice

Takže první zpráva z první vypravy. Zakempoval jsem a rozhoduji se jestli vyrazit na kolo nebo počkat co bude dělat počasí, zatím moc k ježdění nevybízí.,.

Žádné komentáře:

Okomentovat