Je ale ten člověk podivný tvor: včera jsem sotva pletl nohama a dnes jsem tam říznul dalších 104km. Trochu jsem pojezdil Litovelské Pomoravi (konečně došlo i na foto řeky Moravy) a pak se vydal zase trochu potrápit nohy ve stoupáních do Benkova a do Nedvězí, zřejmě proto abych do kempu nepřijel moc svěží...
pátek 11. června 2010
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)


Žádné komentáře:
Okomentovat