Znovu je nádherný slunečný den a já si naplánoval zteč dalšího hradu - Sovince. Že to nebude procházka růžovým sadem mi bylo jasné, ale že mě stoupání Paseckým žlebem úplně zruší jsem vážně neočekával. Ještěže se samotný hrad dobýval seshora. Každopádně jsem mrtvola a do kempu daleko. Zkouším krizi rozehnat kofolou a všema müsli co mám s sebou, ale žádná sláva to není. Alespoň že ta silnice klesá a klesá. Hazím za hlavu všechny vymyšlené trasy a ženu rádoby přímo k Mohelnici. Už zase se mi do cesty staví jeden zákaz vjezdu za druhým a jako obvykle je ignoruji: s MTB vždy nějak projedu. Konečně ATC Morava. Ujetá vzdálenost 114km, stav jezdce - blízko smrti, na kole zjištěn roztržený zadní plášť.
čtvrtek 10. června 2010
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)



Žádné komentáře:
Okomentovat