pondělí 7. června 2010

Den první

Dal jsem 50km, jednou zmokl a budu muset pozorněji studovat mapu, protože dneska jsem hned v úvodu musel vysupět 8km stoupání a pak v závěru znovu, na rozjezd docela brutalní...

Žádné komentáře:

Okomentovat