Dal jsem 50km, jednou zmokl a budu muset pozorněji studovat mapu, protože dneska jsem hned v úvodu musel vysupět 8km stoupání a pak v závěru znovu, na rozjezd docela brutalní...
pondělí 7. června 2010
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)

Žádné komentáře:
Okomentovat