Sjezd z Jeseníků stál za to, atak 60km/h nevyšel jen o chloupek, ale užil jsem si ho i tak. V Dolní Libině mě zlákala nabídka segedínského guláše, a 6 knedlíků zmizelo z talíře rychlostí blesku. Rozjezd byl pak těžký, naštěstí na obzoru už není žádný kopec. Slunce ale peče hezky. Litovelské Pomoraví je spásou díky zalesnění, i když jsou to dneska víc bažiny než les. Končím se 106km a mám celkem dost...
úterý 8. června 2010
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)


Žádné komentáře:
Okomentovat