V noci trochu popršelo, ale ráno už sluníčko slibuje tropy. Vydal jsem se zdolat hradby Bouzova. Jak už to u hradů bývá i tento se tyčí na kopci a tak začátek je ve znamení potu a dřiny. Nakonec jsou ale hradby zdolány a hradní pán se musí vykoupit dary. Po opuštění Bouzova zjišťuji jak moc dneska fouká, kolo vůbec nechce jet a slunce peče o sto šest. Haná mě vítá vlnou vražedného vedra, a tak upouštím od záměru dojet až do Šternberka a obracím zpět. Oblékám rukavice, protože začínám mít spálené hřbety rukou. Teploměr ukazuje 32stupňů ve stínu. Do kempu dojíždím opět se 106km na tachometru a vysušený jak treska...
středa 9. června 2010
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)



Žádné komentáře:
Okomentovat