sobota 12. června 2010

Den šestý - poslední

Už včera jsem se rozhodl, že dnešek bude posledním dnem této mojí cyklistické výpravy. Důvody jsou nasnadě: potřebuji min.15-20km abych se dostal někam, kde jsem ještě nebyl, některé vesničky a městečka už mám projeté křížem krážem a navíc jsem zaslechl ve zprávách, že končí tropy a začínají bouřky a krupobití. Pravdou je, že v noci lehce popršelo, nicméně ráno to na kroupy moc nevypadá, spíše naopak. Na zadku už mám vytlačené sedlo i s nápisem firmy, která ho vyrábí a tak jedu poslední etapu, kterou jsem z mapy odhadl na nějakých 55km. Začátek rozjíždím opět na rychlou notu v Litovelském Pomoraví (poslední neprojetý úsek cyklotrasy 6026) a pak zase hurá do kopců na Novou Hradečnou a Lipinku. Uzavírám to celé panelovkou mezi lány do Třeštiny a klasický dojezd kolem továrny Siemens do Mohelnice...

Žádné komentáře:

Okomentovat