úterý 8. června 2010

Den druhý

Slunce, slunce, teplo a zase slunce. I když vody je také dost: stále jsem nechápal co znamenají ty zákazové značky s nápisem VODA u Bohuslavic až jsem přijel k jezeru a silnice samozřejmě skrz. V Brníčku mě zastavila cedule s lákadlem na "OFČÍ SÝR" a i když se hospodář nehledal zrovna lehce, kdo může říct jako já, že ochutnal ofčí sýr. Teď jsem zrovna u Mladoňova na samé hranici CHKO Jeseníky s 60km na tachometru a pomalu obracím zpátky do Mohelnice...

Žádné komentáře:

Okomentovat