Od Wörther See jsem se vydal po silnici, kopírující dálnici do Grazu. Pokud to jde využívám cyklostezek, jinak ale jedu normálně po silnici, provoz zase není tak hustý, aby mi dělal vrásky. Ve Völkermarktu si kupuji novou duši za tu zničenou, abych měl větší pocit klidu. Za Griffenem pak přichází první vrchařská prověrka a první propocený dres. O 30km dál začíná v Twimbergu stoupání na Packsattel, jenž je ve výšce 1169m a je to nářez jako hrom. Sjezd dolů do kempu v Pichlingu je pak letem střemhlav. Druhý den se odsud vydávám dál. Objíždím Graz a houpavými okreskami se přibližuji Gleisdorfu. Počasí se začíná kazit. Jsem v Grosspesendorfu, když začíná průtrž s hromy, blesky a kroupami. Po hodinovém běsnění mohu dál. Končím v Hartbergu už opět s deštěm nad hlavou a s ne zrovna veselou náladou.
úterý 3. srpna 2010
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)

Žádné komentáře:
Okomentovat