sobota 7. srpna 2010

Doma

Asi nemá cenu popisovat jízdu z Břeclavi do Brna, snad jen že jsem nezmokl. Přitom už od samého rána to vypadalo, že nic jiného než jízda v dešti mě nečeká. Jsem tedy zpátky doma. Celkem jsem za uplynulých 21 dní najel 2347km. Někdy to byla nádhera, někdy drsný boj. Shrnutí celé expedice a nějakou tu statistiku přidám v dalším příspěvku. Chtěl bych současně poděkovat všem, kdo mě podporovali, třeba jen zasláním SMS. Je to úžasné povzbuzení, když jste sami stovky kilometrů od domova. Takže díky vám. A tady ještě přidávám obrázky mého stroje, který to celé se mnou absolvoval a vydržel...

Žádné komentáře:

Okomentovat