Ráno je v Hartbergu už zase krásně slunečno. Do kempu přijíždí pekař, takže se královsky nacpu a vyrážím směr Eisenstadt. V cestě mi stojí masiv Günsen Gebirge a stoupání do Bernsteinu. Ten je ve výšce jen nějakých 617m, ale kaskáda nahoru-dolů-nahoru-dolů-nahoru z toho udělá docela solidní výšlap, kdy ke konci opět přicházejí na řadu ty nejlehčí převody jaké kolo má. Po sjezdu do Oberpullendorfu je jasné, že kopce jsou za mnou a nastupuje rovina. Ale abych to neměl tak lehké, fouká proti mně poměrně ostrý vítr. Každý kilometr si tak musím vybojovat. Kempuji v Purbachu u Neusiedler See a plánuji odpočinkový den. Ten vyplňuji lehkou projížďkou okolo jezera, kdy část přes Maďarsko vynechávám a zkracuji si trasu převozem lodí do Illmitzu. Celá Neusiedler Radweg tak má v mém podání délku 75km a je to dokonalá pohoda a relax. Nyní už jen odpočívám a nabírám síly na zítřek.
čtvrtek 5. srpna 2010
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)


Žádné komentáře:
Okomentovat