úterý 20. července 2010

Přejezd Česka

Jsem na hranicích s Německem, zhruba 250km od začátku dálkové cyklotrasy Via Claudia Augusta. Jel jsem přes Moravské Budějovice, Jindřichův Hradec, Týn nad Vltavou, Strakonice a Klatovy. Počasí přeje: zatím jsem nezmokl i když dopoledne jsou dost pošmourná. Nohy naložené kolo zatím také táhnou, takže zvládám etapy přes 100km. Ujetá vzdálenost 352km.

Žádné komentáře:

Okomentovat