Po celonočním deštivém pekle s hromy a blesky bylo samozřejmě hodně pošmourné ráno s mlhou a zataženou oblohou. Vyjel jsem tentokrát hodně brzy, abych už byl v Česku. V Königsteinu jsem se nechal přepravit přes Labe a zamířil k Bad Schandau a Schmilce. Za ní už je hraniční přechod a Hřensko. Hraniční čáru jsem protnul v 9.30. Poté jsem se vydal střídavě po silnici a cyklostezce vstříc Litoměřicím. Projel jsem Děčín i Ústí n.Labem a v Litoměřicích na náměstí jsem zasedl k obědu. Poté jsem se vydal k Lužci n.Vltavou, kde jsem měl u strýce domluvený nocleh. Skvělé přijetí a úžasně strávený večer. Ráno jsem se rozloučil a vydal se přes Neratovice směrem na Kolín. Zpočátku to bylo trápení pod zataženou oblohou a neubývalo to. Za Kolínem se to začalo lámat a když jsem v Čáslavi odbočoval na Seč už to bylo úplně o něčem jiném. Jenže se začala hlásit únava, a tak když jsem uviděl návěstí do kempu v Kraskově, nezaváhal jsem.
středa 4. července 2012
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)


Žádné komentáře:
Okomentovat