čtvrtek 5. července 2012

Labská cyklostezka - poslední dějství

Nádherné ráno s blankytnou oblohou se rozvinulo do horkého tropického dne. Vydal jsem se směrem na Hlinsko, Svratku a Nové Město na Moravě s tím, že když mi to pojede, pokusím se dorazit až domů. Samozřejmě jsem věděl, že přejezd Železných hor a Žďárských vrchů mi nedá ani kilometr zadarmo. No, a bylo tomu přesně tak. Ty nejlehčí převody byly hodně v akci. Ale opravdové trápení přišlo až cestou z Nového Města do Tišnova. To se totiž k vedru a kopcům přidal ještě protivítr. Začalo to jít opravdu ztuha a skoro jsem začal litovat rozhodnutí protáhnout etapu až domů do Brna. Ale každé trápení má svůj konec, a tak i toto skončilo protnutím hranic města Brna. Poslední kilometr navíc při své smůle dojíždím na píchlém předním kole. Ale dojel jsem to. Putování po Labské cyklostezce je definitivně u konce.

Žádné komentáře:

Okomentovat