V 7:00 jsme protli hranice se Slovinskem, v 9:00 už vyražím z Kranju na kole za prvními zážitky. Počasí je tropické, ale jedu údolím a po rovině, tak to jde. Prvními ochutnávkami Slovinska jsou městečka Škofja Loka a Zelezniki. Po 40km přichází odbočka do kopců a je to peklo - 8km galejí s litry potu. Následný sjezd k Bohinjskému jezeru ale stojí za to. Kempujeme na jeho břehu.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)


Žádné komentáře:
Okomentovat