Včerejší den byl ve znamení volného programu, protože jsme zůstávali na jednom místě. Já jsem trochu pojezdil po okolí, dal si jeden hrubý výjezd do Rovne, zajel se podívat na Savické vodopády a koupal se bez plavek v Bohinjském jezeře. Dnes už jsme se zase přesunovali. Mým prvním cílem bylo Bledské jezero. Koupání v něm - tentokrát už v plavkách - bylo úžasné. Voda je neuvěřitelně čistá a teplá. Poté jsem kouknul na hrad a uháněl k další zajímavosti - Pokljuské soutěsce. Pak už jen zbylo dojet do kempu v Dovje. Oba dva dny panovaly tropická vedra, tak uvidíme jak bude dál...
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)


Ten dresík bez rukávu Ti moc sluší :)
OdpovědětVymazat